Reklamufka laureatem konkursu „Żyjesz dla siebie i innych – zadbaj o zdrowie”.

Dziś w Starostwie Powiatowym w Kutnie przekazano nagrody laureatom konkursu na hasło i logo kampanii promującej zdrowy styl życia, zrealizowanego w ramach projektu „Żyjesz dla siebie i innych – zadbaj o zdrowie”. Najlepsze hasła i logotypy zgłosili Bartłomiej Kaszubski, Maciej Pawlak, Paulina Nikodemiak, Paweł Stańczuk, którzy otrzymali  rowery turystyczno-miejskie.

– Jak widzę Państwa symbole, które w sposób zwarty pokazują, to co chcieliście Państwo przekazać, to jestem dumny, że mamy takich świetnych grafików na naszym terenie i myślę, że nie tylko w tym projekcie będziemy zapraszać Państwa do współpracy i uczestniczenia w ewentualnych następnych konkursach – mówił Starosta Kutnowski Krzysztof Debich. – Mam nadzieję, że te symbole i te hasła rzeczywiście wypromują zdrowy tryb życia do wszystkich grup wiekowych i że te piktogramy spotkają się z zainteresowaniem wszystkich mieszkańców powiatu kutnowskiego.

Paulina Nikodemiak  „ Żyje Zdrowo”, Paweł Stańczuk „Trzymaj Formę”, Maciej Pawlik  „Żyj zdrowo pomyśl o sobie i bliskich”, Bartłomiej Kaszubski „Wybieram świadomie. Jem owoce i warzywa, bo w nich zdrowie spoczywa”.

Konkursowe propozycje oceniała Komisja konkursowa w składzie: Artur Gierula – Członek Zarządu Powiatu w Kutnie-Przewodniczący Komisji Konkursowej, Paweł Łebkowski –Kierownik Projektu – Wiceprzewodniczący Komisji Konkursowej, Anna Chmielecka – Asystent Kierownika Projektu-  Członek Komisji Konkursowej, Joanna Bronowska– Specjalista ds. promocji projektu – Członek Komisji Konkursowej.

Wszystkie prace laureatów zostaną wykorzystane do materiałów informacyjno-promocyjnych projektu.

artykuł na portalu ekutno.pl
artykuł na powiatkutno.eu