Scroll to top
© 2018, Reklamufka - Tworzenie wizerunku w sieci. All Rights Reserved.

MJ GROWTH – strona internetowa

Strony www

MJ GROWTH – strona internetowa

Firma MJ GROWTH – dachy design jest importerem z Hiszpanii najwyższej jakości dachówek ceramicznych renomowanej firmy La Escandella. Specjalizujemy się w dystrybucji niepowtarzalnej dachówki ceramicznej, która bez wątpienia dzięki swoim innowacyjnym kształtom inspiruje do tworzenia powierzchni dachowych.

Z najwyższą precyzją zadbaliśmy o zgodność designu strony internetowej z poprzednimi realizacjami dla MJ GROWTH. Strona prezentuje bogaty szereg funkcjonalności, które są spersonalizowane dla producentów, importerów lub dystrybutorów, oferujących produkty na rynek krajowy. Katalog produktów przedstawiony w oparciu o UX (User experience), zawiera kluczowe dane i informacje tj. charakterystyka, kolorystyka, galeria, certyfikaty, dokumenty oraz efektowny widok 360 stopni. Widok 360 podnosi wiarygodność precyzyjnego wykonania produktu w świadomości klienta, umożliwiając obracanie w skokach o kilka stopni w jednej osi.
Sekcja FAQ (Frequently Asked Questions) czyli zbiory często zadawanych pytań i odpowiedzi, mające na celu udzielenie danemu użytkownikowi serwisu internetowego pomocy bez konieczności angażowania do tego jakichkolwiek osób.
Strefa Profesjonalisty to wydzielona przestrzeń strony internetowej w kategorii B2B. Jest to platforma, dzięki której firmy współpracujące w dystrybucji, sprzedaży czy montażu mają określony dostęp do zasobów, tj. cenników, informacji produktowych, komunikacji bezpośredniej czy zamówień.

  • Tags

    ,